Kuidas boonus laen leida kiirlaenud

| 08 | 06 | 2022

Kui teil on rahaline hädaolukord, on oluline leida kiirlaenulahendus. Võimalik, et peate katma auto remondi, kodu parandamise või ootamatud kulud.

laen eraisikult

Sularaha kiirlaen võib aga olla kallis ja kõrgete intressimääradega. Samuti võivad need põhjustada võlatsüklit.

Internetis

Interneti-laenud võivad olla ideaalne lahendus inimestele, kes vajavad kiiret juurdepääsu sularahale. Tavaliselt pakuvad nad madalamaid intressimäärasid ja tasusid kui traditsioonilised pangad või krediidiühistud ning neil võivad olla leebemad kvalifikatsiooninõuded.

Interneti-laenu saamiseks peate esitama veebilaenuandjale põhilised isikuandmed ja sissetulekute andmed. Seejärel vaadatakse teie taotlus kiiresti üle ja tõenäoliselt saate raha kätte 24 tunni jooksul pärast taotluse esitamist.

Kui otsite kiirlaenu, on oluline uurida laenuandjaid, et leida see, mis vastab teie vajadustele ja krediidiskoorile. Laenuandjad nagu LightStream, Discover ja Alliant Credit Union rahastavad laene juba samal päeval.

Nendel laenuandjatel on ka madalad krediidi kulukuse määrad, suured boonus laen laenusummad, pikad väljamakseperioodid ja ilma algatamistasuta. Samuti võivad nad aidata halva krediidivõimega laenuvõtjatel heakskiidu saada, kuna nad kasutavad laenuotsuste tegemiseks alternatiivseid krediidiandmeid. Need laenud on tavaliselt mõeldud väikesteks kulutusteks, näiteks autoremondiks või haiglaarveteks, ning neid saab tagasi maksta ühekordse summaga, millele lisanduvad intressid.

Laos

Sageli koos krediitkaardiga või selle asemel on poelaenud klientidele, kellel võib olla rahapuudus, valik. Paljud kauplused pakuvad kassas laenukalkulaatorit, mis aitab määrata kauba väärtuse alusel maksesummat ja intressimäära. Üldiselt on nende laenude kestus paar nädalat või vähem.

Mõned kõige populaarsemad laenuandjad on isegi hakanud pakkuma mobiili- ja tahvelarvutirakendusi, mis võimaldavad teil laenu taotleda liikvel olles. Enamasti saate oma raha kätte vaid mõne päevaga. Mõned laenuandjad pakuvad ka veebivestluse tuge neile, kellele ei meeldi mõte laenuhalduriga näost näkku suhelda. Lõpuks saate kogemuse sammu võrra kaugemale viia spetsiaalse laenukalkulaatori abil, mis aitab teil otsustada teie vajadustele kõige sobivama makseplaani. Enamik laenuandjaid pakub oma teenuseid taskukohase tasu eest, et julgustada rohkem inimesi neid proovima.

Krediidiühistud

Krediidiühistud on hea valik paljudele tarbijatele, kes otsivad alternatiivi traditsioonilistele pankadele. Nad pakuvad mitmesuguseid finantstooteid ja -teenuseid, sealhulgas arvelduskontosid, hoiukontosid ja laene.

Krediidiühistuga saate liituda, täites teatud abikõlblikkuse nõuded. Üldiselt peate elama või töötama kindlas linnas, teil peab olema tööandja või pereliige, kes on juba krediidiühistu liige, või peate olema seotud teatud rühma või organisatsiooniga.

Kuna krediidiühistud on mittetulunduslikud, saavad nad oma sissetulekuid oma liikmetele tagastada madalamate hüpoteeklaenude ja laenuintresside, väiksemate tasude ning suuremate säästu- ja arvelduskontode intressimäärade näol.

Samuti on neil tavaliselt vähem filiaale ja sularahaautomaate kui pankadel, kuid nad teevad sageli koostööd teiste krediidiühistutega üle kogu riigi, et pakkuda jagatud asukohtade võrgustikku ja madala tasuga rahvusvahelisi sularahaautomaate.Nende klienditeenindus on tavaliselt kindel, kuigi nad võivad arenenud veebi- ja mobiilipanganduse tehnoloogias maha jääda.

Halb krediit

Halb krediit on finantsprobleem, mis võib mõjutada inimese võimet saada laenu ja hüpoteeke. Samuti võib see raskendada korteri üürimist või uute kommunaalteenuste hankimist.

Õnneks on kiirlaenu jaoks palju võimalusi, mis aitavad jalule tõusta. Mõned neist hõlmavad palgapäevalaenud, autolaenud, pandimajalaenud ja isiklikud järelmaksuga laenud.

Need laenud on mõeldud laenuvõtjatele, kellel on vähem kui täiuslik krediit ja kes vajavad lühiajalist raha. Tavaliselt on neil kõrgemad intressimäärad kui traditsioonilistel tagatiseta laenudel ja laenu tagamiseks võib vaja minna tagatist.

Parimate halbade laenude leidmiseks alustage veebipõhise taotluse täitmisega, mis sisaldab üksikasju oma sissetuleku, krediidiajaloo ja asukoha kohta. Kui olete taotluse esitanud, saate oma postkasti laenuandjatelt laenupakkumisi. Vaadake oma pakkumised üle ja valige need, millega soovite nõustuda. Seejärel saadab teie laenuandja teie laenu kogusumma, millest on maha arvatud tasud, teie pangakontole kõigest 24 tunni jooksul.